Wybierz providera-postaw na IXION, najlepszy hosting  Hosting w IXION-najlepsze konto dla Ciebie i Twojej Firmy Wybierz providera-postaw na IXION, najlepszy hosting 
m e n u
Strona główna
Firma
Usługi
Zamówienie
Narzędzia
FAQ
Komunikaty
Kontakt
Współpraca
Sponsoring
M@tylda
Aktualne promocje
Artykuły
 

Sprawdź domenę 
www.

Nie tylko hosting !

sklep-pc.pl Twój Sklep - oprogramowanie nie tylko dla firm
{  N a s z   c e l  }

Naszym celem jest zapewnienie Klientom usług hostingowych na najwyższym poziomie - jak najbardziej zaawansowanych technicznie a jednocześnie łatwych w obsłudze i administrowaniu za możliwie najniższą cenę.

10 powodów dla których warto wybrać hosting w IXION

dla których warto wybrać hosting w IXION

Rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie handlu elektronicznego !!!

Kompletne, zaawansowane rozwiązanie służące do prowadzenia w pełni profesjonalnego, zindywidualizowanego sklepu internetowego.
Konto pocztowe
31 zł/rok*


Pojemna skrzynka pocztowa zabezpieczona przed spamem, z możliwością obsługi z poziomu przeglądarki internetowej, informowanie o nowej poczcie na telefon GSM. Wbudowany skaner antywirusowy.

 

Serwer wirtualny - Mini
144 zł/rok*

W pełni funkcjonalny serwer wirtualny (z obsługą domeny) przeznaczony dla Klientów szukających najtańszej metody "zaistnienia" w sieci. Pojemność: 100 MB z czego 50 MB przeznaczyć można na publikacje www i 50 MB na pocztę.

 
Serwer wirtualny - Standard
225 zł/rok*

Najczęściej wykorzystywana przez naszych Klientów opcja. Konto o pojemności 200 MB - 100 MB dla publikacji serwisu web i 100 MB z przeznaczeniem na konta pocztowe. Możliwość definiowania subdomen.

 

Serwer wirtualny - Plus
360 zł/rok*

Rozbudowana usługa serwera wirtualnego przeznaczona dla Klientów poszukujących większej pojemności, sporego limitu transferu miesięcznego, wielu kont pocztowych. Łączna pojemność serwera wynosi 400 MB - z dowolnym przeznaczeniem pomiędzy pocztę i www.

 

Serwer wirtualny - Top
810 zł/rok*

Serwer wirtualny dla wymagających. Łączna pojemność serwera wynosi 1 GB MB - z dowolnym przeznaczeniem pomiędzy pocztę i www. Dowolna liczba skrzynek pocztowych, aliasów, subdomen. Idealne rozwiązanie do prowadzenia portalu,wortalu lub zaawansowanej witryny korporacyjnej.

 

Projektowanie serwisów

Profesjonalne witryny www - tworzone przez zawodowych designerów, wykonane w sposób profesjonalny z gwarantwaną satysfakcją Klienta. Od prostych-niewielkich serwisów po rozbudowane witryny korporacyjne.

 


* Cena netto, przy wykupieniu usługi na okres dwuletni.

Info 
Uwaga  
Dbając o bezpieczeństwo Klientów od dnia 31.03.04 wprowadzamy konieczność autoryzacji SMTP


Ważna informacja  
Jeśli jeszcze się wahasz-zamów i wypróbuj wybraną usługę, masz na to aż

21 dni !!!


Program Partnerski  
Wszystkich zainteresowanych współpracą w dziedzinie usług hostingowych prosimy o kontakt z nami. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Słownik-XML  
XML (eXtensible Markup Language) - XML stanowi podzbiór języka SGML. Tworząc dokumenty w języku XML możemy tworzyć własne znaczniki służące do opisu strony.
Ankieta 
Jak oceniasz funkcjonalność i formę graficzną naszej nowej witryny ?

Wysoko
Średnio
Nisko


"HOSTING w IXION" © 2002 - 2003 by IXION ISP. All rights reserved stat4u